Om oss

Bjørn Nord Stalheim

 

Dagleg leiar og eigar.

Bildet er tatt i forbindelse med trekking av 420 kv sjøkabel for BKK (for Fyllingen Maskin / Nexxans) mellom Mongstad og Kolsnes, der me var med på landtakene, grøfter opp til mastetrasse, masteområde og trekking av sjøkabel.

 

Foto: Sven Ove Bøe

Frå Ranch Hildestveit til Hildestveit Maskin AS

 

Ranch Hildestveit vart starta som eit gardsnavn sommaren 2006, då me kjøpte garden Hildestveit på Voss. Grunna stor pågang av maskin og traktorarbeid, vart Hildestveit Maskin AS starta Januar 2008. Januar 2014 vart Hildestveit Maskin as fusjonert inn som ein del av B. Stalheim Invest familien, ilag med eigedomsselskapet Bygdis og Nedre Skiple hyttefelt.

 

Skipar, eigar og dagleg leiar er Bjørn Nord Stalheim som har sin bakgrunn frå transport og entreprenørbransjen. Bjørn har fagbrev som anleggsmaskinfører.

 

Me er no 11 ansatte og har ein stor og variert maskinpark med bl.a. gravemaskiner få 2 til 21 tonn, lastebilar, traktorar, hjullastarar, dumper, vals og mykje meir.

 

Eigarstruktur:

 

B. Stalheim invest

- Hildestveit Maskin AS

- Bygdis AS

- Nedre Skiple Hyttefelt (deleigar)

 

 

 

 

Tilsette

Bjørn Nord Stalheim

Dagleg leiar

 

Telefon: 90 88 99 26

E-post: bjorn@hildestveit.no

Ørjan Bidne

 

 

Telefon: 90 09 64 48

E-post: orjan@hildestveit.no

Adrian A. Kielan

 

 

Telefon: 96 81 80 29

E-post: adrian@hildestveit.no

Øystein Nysæter

 

Telefon: 47 33 22 09

E-post: oystein@hildestveit.no

Bogdan Slazyk

 

Telefon: 91 88 53 31

E-post: bogdan@hildestveit.no

Janusz Maksym

 

Telefon: 46 38 14 72

E-post: janusz@hildestveit.no

Knut Johan Kvåle

 

Telefon: 45 90 28 46

E-post: knut.johan@hildestveit.no

Rafal Blazowski

 

Telefon: 96 67 45 46

E-post: rafal@hildestveit.no

Stian Ringheim

 

Telefon: 45 90 27 80

E-post: stian@hildestveit.no

Stian Slettemark

 

Telefon: 94 97 19 15

E-post: stians@hildestveit.no

Stian Simonsen

 

Telefon: 91 15 43 31

E-post: